تاریخچه

شرکت پیشرو گستر ایمن گداخت توسط شادروان مهندس علی اکبر قادری دره باغی در سال ۱۳۵۱ تاسیس گردید و با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در صنعت ریخته گری کشور با افتخار اعلام میکند با در اختیار داشتن پرسنل مجرب بالغ بر ۲۵۰ نفر و بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا از جمله کوره القایی و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی ؛ قطعات ریخته گری و ماشینکاری خود را با کیفیت و استاندارد های جهانی روانه بازارهای داخلی و خارجی نموده است و اکنون تولید خود را به سمت ریخته گری قطعات فولادی با هدف رفع نیازهای داخلی کشور رهنمون ساخته است .

چشم انداز

شرکت پیشرو گستر ایمن گداخت با رویکرد ارائه راه حل به مشتریان ، چشم انداز خود را قرار گرفتن در میان تامین کنندگان پیشرو در صنایع تولید قطعات چدنی و فولادی کشور تعیین نموده است .

دامنه کاربرد (مأموریت سازمان)

حفظ و ارتقا جایگاه شرکت در میان خودروسازان ایرانی در تولید قطعات خودرو ، صنایع آب و برق ، نفت و گاز ، آسانسور و…

اساسی ترین مأموريت پیشرو گستر ایمن گداخت برقراری رابطه ای پایدار با تامین کنندگان معتبر بین المللی و ارائه بهترين پيشنهادات و راه حل ها به مشتریان در تامین کالاهای صنعتی مورد نیاز و ارتباط موثر با ایشان جهت بهبود مستمر فرآیند تولید می باشد .

مختصري بر فعالیتهای شرکت

این شرکت با پیشرفته ترین تکنیک های تولید با بهترین مشخصات کیفی و نظام کنترل کیفی بسیار دقیق دارای ظرفیت عملی تولید ۸ الی ۱۰ تن در روز میباشد.

شرکت در راستای اجرای برنامه های طرح و توسعه و بهبود مستمر و به منظور پاسخگویی به نیازهای عمده بازارهای داخلی و خارجی ، اقدام به مدرنیزاسیون خطوط مختلف تولیدی خود نموده است و ۳۰ درصد از سهم بازار را به خود اختصاص داده است. محدوده اجرای سیستم مدیریت کیفیت این شرکت شامل تولید انواع قطعات چدنی خاکستری و داکتیل و کلیه فعالیت های موثر بر آن را شامل میباشد .